696 Sayılı KHK Kapsamında Sınava Girmeye Hak Kazanan Adaylar

 

 

 

“İşçi statüsüne geçiş için sınava girmeye hak kazanan adayların sınava girecekleri yer, tarih ve saat belirlenmiştir.

Sınav, okuryazar olmayanlar için sözlü, diğer tüm gruplar için (Okuryazar, İlköğretim, Lise,

Ön lisans ve üstü) yazılı olarak yapılacaktır.Sınava gireceğiniz yer, tarih ve saat bilgisi

aşağıda belirtilmiştir.”

İBB İŞTİRAK ŞİRKETLERİ SINAV PLANLAMASI
SIRA
NO
İBB İŞTİRAK ŞİRKETİ ADI SOYADI TAHSİL DURUMU SINAV YERİ SINAV TARİHİ SINAV SAATİ
1 HALK EKMEK A.Ş. HACİNAZ AÇAR İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
2 HALK EKMEK A.Ş. YAŞAR YILMAZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
3 HALK EKMEK A.Ş. YAŞAR AÇIKGÖZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
4 HALK EKMEK A.Ş. BİROL EFE İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
5 HALK EKMEK A.Ş. RAMAZAN ÜNLÜTÜRK İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
6 HALK EKMEK A.Ş. AYSEL  ARSLAN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
7 HALK EKMEK A.Ş. LEVENT AYDIN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
8 HALK EKMEK A.Ş. SADIK GÜLER ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
9 HALK EKMEK A.Ş. ALİM DURNA ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
10 HALK EKMEK A.Ş. BİLAL SARICA İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 10:00 - 11:00
11 HALK EKMEK A.Ş. AHMET AKSOY İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
12 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET AYDIN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
13 HALK EKMEK A.Ş. YUSUF TEZCAN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
14 HALK EKMEK A.Ş. MURAT TOKGÖZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
15 HALK EKMEK A.Ş. HASAN AYDIN ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
16 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET ALİ  EFŞİN ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
17 HALK EKMEK A.Ş. CEMİL ÇAVUŞ ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
18 HALK EKMEK A.Ş. ABDULSELAM YILDIZ ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
19 HALK EKMEK A.Ş. ŞİNASİ AKÇAY ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
20 HALK EKMEK A.Ş. ZEKİ DAĞLI ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 11:00 - 12:00
21 HALK EKMEK A.Ş. NEVZAT KARAKAŞ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
22 HALK EKMEK A.Ş. NECMİ ARKAÇ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
23 HALK EKMEK A.Ş. İBRAHİM   TEKŞEN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
24 HALK EKMEK A.Ş. FAZLI AÇIKGÖZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
25 HALK EKMEK A.Ş. SEFA RAHAT İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
26 HALK EKMEK A.Ş. HÜSEYİN DEMİRKOL İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
27 HALK EKMEK A.Ş. SELAHATTİN SÖNMEZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
28 HALK EKMEK A.Ş. HAKAN BAHÇE İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
29 HALK EKMEK A.Ş. MUSA TEZCAN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
30 HALK EKMEK A.Ş. ELVAN  DEMİRKIRAN ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 14:00 - 15:00
31 HALK EKMEK A.Ş. MUHAMMED  KÜÇÜKMERAL İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
32 HALK EKMEK A.Ş. SEREN TOSUN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
33 HALK EKMEK A.Ş. KALİP AYÇİÇEK İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
34 HALK EKMEK A.Ş. RECEP TEKİDİ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
35 HALK EKMEK A.Ş. RAMAZAN YILMAZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
36 HALK EKMEK A.Ş. İBRAHİM   BAYRAM İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
37 HALK EKMEK A.Ş. MUSTAFA RAMAZAN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
38 HALK EKMEK A.Ş. AHMET ÇEVİK İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
39 HALK EKMEK A.Ş. LÜTFİ YILDIZ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
40 HALK EKMEK A.Ş. MECİT ÖZDEMİR ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 15:00 - 16:00
41 HALK EKMEK A.Ş. OSMAN YANIK İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
42 HALK EKMEK A.Ş. MUHAMMED  UYSAL İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
43 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET ATİLLA İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
44 HALK EKMEK A.Ş. SELVİ SAYGUN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
45 HALK EKMEK A.Ş. YUSUF BUDAK İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
46 HALK EKMEK A.Ş. CELAL ÖZDEMİR İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
47 HALK EKMEK A.Ş. SONER ÇALAR İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
48 HALK EKMEK A.Ş. NURİ TAŞ İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
49 HALK EKMEK A.Ş. HAMZA   ATSEVEN İLKOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
50 HALK EKMEK A.Ş. YAVUZ DOĞAN ORTAOKUL Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 20.03.2018 16:00 - 17:00
51 HALK EKMEK A.Ş. NİHAT  BAKIR LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
52 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET BADAK LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
53 HALK EKMEK A.Ş. ERCAN ŞALE LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
54 HALK EKMEK A.Ş. SEYDİ ÜLGER LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
55 HALK EKMEK A.Ş. ÇETİN CENGİZ LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
56 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET MUSTAFA ALKAN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 10:00 - 11:00
57 HALK EKMEK A.Ş. ADNAN ERDEM LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
58 HALK EKMEK A.Ş. ŞEMSİ BAYRAKTAR LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
59 HALK EKMEK A.Ş. HÜSEYİN ÖZEVCEN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
60 HALK EKMEK A.Ş. İLKER KÜTÜKÇÜ LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
61 HALK EKMEK A.Ş. MUSTAFA USLU LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
62 HALK EKMEK A.Ş. YASEMİN  AYDIN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 11:00 - 12:00
63 HALK EKMEK A.Ş. YUSUF GÜRCÜ LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
64 HALK EKMEK A.Ş. MEHMET MUSTAFA AĞPAK LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
65 HALK EKMEK A.Ş. YÜKSEL  SÖZKESEN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
66 HALK EKMEK A.Ş. YASİN KARACA LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
67 HALK EKMEK A.Ş. ABDULLAH KILIÇ LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
68 HALK EKMEK A.Ş. TANER  FALAY LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 14:00 - 15:00
69 HALK EKMEK A.Ş. İSHAK KESKİN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
70 HALK EKMEK A.Ş. BARIŞ   KILIÇ  LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
71 HALK EKMEK A.Ş. ÖZKAN  ÇETİN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
72 HALK EKMEK A.Ş. SİNAN BAŞIBÜYÜK LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
73 HALK EKMEK A.Ş. ABDULHALUK   MEMİŞOĞLU LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
74 HALK EKMEK A.Ş. FAHRETTİN  AYDEMİR LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 15:00 - 16:00
75 HALK EKMEK A.Ş. CEMİL EVRAN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
76 HALK EKMEK A.Ş. MAHMUT  KARADAL LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
77 HALK EKMEK A.Ş. ŞENOL UYGUN LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
78 HALK EKMEK A.Ş. MUSTAFA BAŞTUĞLU LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
79 HALK EKMEK A.Ş. AHMET ÇELİK LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
80 HALK EKMEK A.Ş. SAVAŞ ERKUT LİSE Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 21.03.2018 16:00 - 17:00
81 HALK EKMEK A.Ş. ZEYNAL ÇUBUK ÖN LİSANS Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 22.03.2018 10:00 - 11:00
82 HALK EKMEK A.Ş. ŞAKİR GEZER ÖN LİSANS Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 22.03.2018 11:00 - 12:00
83 HALK EKMEK A.Ş. ALAADDİN ÇAĞLAR ÖN LİSANS Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 22.03.2018 14:00 - 15:00
84 HALK EKMEK A.Ş. RECEP TUNÇ OKURYAZAR Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 23.03.2018 10:00 - 11:00
85 HALK EKMEK A.Ş. RAMAZAN TUNÇ OKURYAZAR Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 23.03.2018 10:00 - 11:00
86 HALK EKMEK A.Ş. BEHÇET CANTEPE OKURYAZAR Yenikapı Etkinlik Alanı Avrasya Gösteri  Merkezi 23.03.2018 10:00 - 11:00

Sınava Girecek Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

1)     1 -  Sınava girecek adayların sınav saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

2)     2 -  Adaylar salon girişindeki, İştirak Şirketleri masasında bulunan imza föyüne imza atacaklar ve sınavda oturacakları yeri gösterir masa numarasını görevliden temin edeceklerdir.

3)     3 -  Sınava girecek adayların, fotoğraflı ve T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ile sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

4)     4 - Sınavda 10 soru bulunmaktadır. Sorular çoktan seçmeli olacaktır.

5)     5 -  Sınavın süresi 30 dakikadır. Sınav süresi boyunca sınav salonu terk edilemeyecektir.

6)     6 - Her aday kendi gün ve saatinde sınava girebilecektir.

7)     7 -  Sınava girecek tüm adaylar yanlarında kurşun kalem ve silgi getireceklerdir.

8)      8 - Sınav salonunda cep telefonlarının kapalı veya uçak modunda olması gerekmektedir.

9)      9 - Sınav, Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bulunan Avrasya Gösteri Merkezinde yapılacaktır.

13.03.2018
İstanbul Halk Ekmek A.Ş. Genel Müdürlük
Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No:170/A Sultangazi/İST
0212 476 00 90
ihe@ihe.com.tr
Copyright © 2018 İstanbul Halk Ekmek A.Ş. Web Tasarım